Angajam Asistent Manager
Bucuresti - Ilfov, Bucuresti
03-05-2017
  • Oferit de Persoana fizica

Candidatul ideal

Candidatul ideal va avea ca responsabilitati :relatia cu clientii, incasari, programari, atributii organizatorice, activitati de birou, cunostinte de contabilitate primare, mentinerea unui mediu placut de munca pentru colegii din salon.
- este foarte organizat, serios si punctual;
- este optimist, comunicativ si energic;
- e amabil si cu o prezenta placuta;
- isi doreste sa invete si sa-si imbunatateasca abilitatile;
- este proactiv avand o atitudine orientata catre satisfacerea necesitatilor clientilor;
-dupa insusirea cunostintelor bazice, exista posibilitatea de a avansa atat profesional cat si financiar ca manager de salon.

Obligatoriu cunoasterea:
- limba engleza la nivel conversational avansat;
- utilizarea pachetului office la nivel bun.

Descrierea jobului

Responsabilitati

Atributiile postului
Relatia cu clientii:
- Primirea clientilor si comunicarea cu acestia intr-o maniera profesionala si eleganta;
- Gestionarea rezervarilor/programarilor / pentru clienti si invitatii salonului;
- Capacitatea de a gasi solutii in situatii limita;
- Servicii de protocol ( servirea clientului);
- Supravegheaza realizarea serviciilor in cadrul salonului in bune conditii si se implica in cresterea calitatii acestora.

Contabilitate si gestiune primara

- Emiterea si incasarea facturilor aferente serviciilor salonului;
- Inventarierea si evidenta stocurilor;
- Utilizarea casei de marcat si a POS-ului;
- verificarea stocului si realizarea de comenzi la furnizori;
- receptia marfii si etichetarea produselor;

Activitate de birou

- Indosarierea documentelor;
- Tehnoredactarea documentelor;
- Organizarea documentelor;
- Realizarea diverselor rapoarte necesare conducerii firmei.

Marketing:
- adăugare informații pe Facebook;
- sms către clienți;
- creare oferte si promoții lunare si implementarea lor in salon si online.

Beneficii:
- salariul fix si bonusuri;
-Program de lucru :8 ore, L-V 9:00-17:00 o saptamana si cealalta saptamana 13:00-21:00 si doua sambete pe luna (9:00-19:00);
-Contract de munca.

Descrierea companiei

Beauty One ofera solutii complete de utilare, de echipare si de dotare pentru saloane de infrumusetare, pentru centre estetice, centre SPA si saloane de coafura fie ca acestea sunt in faza de proiect sau in plina dezvoltare, de la aparatura performanta, mobilier pana la produse cosmetice specifice.
Lider in domeniul esteticii profesionale si a coafurii, BeautyOne importa si distribuie exclusiv branduri recunoscute international:
Label.m- linia de hairstyling profesional a Academiei Toni&Guy din Anglia.
CHI-linia de produse de colorare a parului, fara ammoniac din USA.
Linia de ingrijire a parului Biosilk si Kardashian Beauty Hair din USA.
Kaypro si Icolor gama de colorare cu amoniac si ingrijire a parului.
Linia de cosmetice profesionale Bruno Vassari.
Linia de produse 100 % organice destinate centrelor spa Pevonia Botanica, din USA.
Aparate cu tehnologii de ultima generatie precum Eximia, Termosalud si Velashape.
Aparatura pentru epilare definitiva IPL, vacuum, ultrasunete, electrostimulare, presoterapie, de nelipsit intr-un salon de frumusete.
Cu alte cuvinte, totul pentru frumusete, intr-un singur loc!
www.beautyone.ro

Mesaj

Anonim

Anuleaza
136
ID: 1762750

Anonim
ID: 1762750
136