Angajam electricieni pentru Germania
Braila, Braila
08-06-2017
  • Oferit de Persoana fizica

Descrierea jobului
Angajam electricieni pentru punctul de lucru din Germania.
Ca electrician se va lucra la cablarea si instalarea de echipamente de iluminat in constructii civile, rezidentiale si nerezidentiale.

Candidatul ideal
Mentionam ca pentru ocuparea unui loc de munca in strainatate ca si electrician, candidatul ideal trebuie sa aiba:
- Experienta in domeniu;
- Angajament si motivatie;
- Dorinta si putere de munca;
- Abilitati tehnice/profesionale solide, calificare in domeniu;
- Mod responsabil de a lucra intr-un mediu dinamic;
- Cunostintele de limba germana constituie avantaj.

Pentru aceasta pozitie, este necesara experienta in urmatoarele activitati:
- Lucrul pe baza standardelor, simbolurilor si codurilor indicate pe planurile si schitele de constructie;
- Instalarea cablurilor si a conductelor de protectie;
- Stabilirea diverselor tipuri de cabluri;
- Conectarea electrica la echipamente in constructii civile.

Se ofera:
- Pachet salarial atractiv, cu plata in ziua de 15 si 30 ale lunii;
- Locuri de munca sigure si legale in Germania;
- Continuitate si stabilitate la locul de munca;
- Cazare asigurata si platita de angajator;
- Transport asigurat pe teritoriul Germaniei.

!Nu percepem taxe sau alte comisoane de intermediere.

Sunteti interesat?
Trimiteți un e-mail la eufactory.recrutare@gmail.com și atașați CV-ul dvs sau ne puteti contacta telefonic la: 0786 536 497

Mesaj

Anonim

Anuleaza
148
ID: 1773630

Anonim
ID: 1773630
148