Angajam ospatari
Bucuresti - Ilfov, BUCURESTI
13-06-2017
  • Oferit de Persoana fizica

Candidatul ideal
Prezenta agreabila; Experienta intr-o pozitie similara; Memorie vizuala.
CUNOSTINTE NECESARE: Limba engleza nivel conversational, orice alta limba de circulatie internationala reprezinta un avantaj.
APTITUDINI NECESARE: varsta minima 20 ani, stapaneste arta conversatiei, capabil sa lucreze sub presiune, sa relationeze bine cu colegii, sa-si coordoneze activitatea, temperat in reactii.
Descrierea jobului
*Hotelul Premier Palace Spa Hotel pune la dispozitia oaspetilor sai 82 de camere moderne. 4 restaurante şi baruri (Premier Palace Restaurant, Piano Bar, Sky Bar & Lounge, SPA Gourmet & Bar)
*Palatul Odeon Imperial Glamour pune la dispozitia oaspetilor sai trei saloane de evenimente, doua cafenele si o spatioasa terasa in aer liber.
Beneficii:
Salariu 1300 ron, beneficii atractive. Formare profesionala pe parcursul activitatii. Un climat social agreabil si conditii bune de munca.
Programarile la interviu se solicita prin email: odeonglamour@gmail.com sau telefonic: 0736012320.

Mesaj

Anonim

Anuleaza
147
ID: 1774833

Anonim
ID: 1774833
147