Angajare Manager Agentie de Turism
Bucuresti - Ilfov, bucuresti
13-09-2017
  • Oferit de Persoana fizica

Agentia de turism turoperatoare ANDREI LUXURY TRAVEL
Tel.: contact@andreiluxurytravel.ro
Punct de lucru: București, Sect. 3, Soseaua Mihai Bravu nr. 432, bl. V17, sc. 1, P, ap. 00
www.andreiluxurytravel.ro, contact@andreiluxurytravel.ro

Angajeaza
Manager Agentie de turism

Criterii obligatorii de selectie:
1. sa detina BREVET pentru functia de MANAGER IN TURISM
2. peste 2 ani experiență în turism
3. cunostințe avansate de limba engleza
4. capacitatea de a coordona si promova agentia de turism, cu tot ceea ce implica aceasta pozitie.

Cerinte:
- capacitatea de a coordona si promova agentia de turism, cu tot ceea ce implica aceasta pozitie.
- cunostinte operare PC de baza (Excel, Word)
- cunostinte generale despre destinatiile turistice cele mai cunoscute din Romania, Grecia, Turcia, Spania, Bulgaria si alte destinatii
- abilitati de comunicare
- experienta in vanzari reprezinta un avantaj
- cunostinte ale sistemelor de rezervari reprezinta un avantaj
- recomandari de la agentia unde ati lucrat reprezinta un avantaj
- persoana energica, responsabila si pasionata de turism

Descrierea postului:
- promovarea produselor si serviciilor companiei catre potentialii clienti si gestionarea relatiei cu actualii clienti si furnizori
- creare si vanzare pachete turistice pentru turisti individuali si grupuri
- vanzare bilete de avion, cazari, bilete de autocar si asigurari turistice
- emitere documente de calatorie si fiscale
- cunoasterea in detaliu a ofertelor agentiei