Angajez Agent de vanzari
Bihor, Oradea
25-10-2017
  • Oferit de Persoana fizica

Descrierea jobului
Suntem in cautarea unei persoane responsabile, dinamice si nu in ultimul rand eficiente, pentru functia de agent de vanzari.

Responsabilitati:
- munca pe teren;
- munca la birou desfasurata prin realizarea comenzilor aferente produselor dorite de catre client

Beneficii:
- Training la locul de munca;
- Salarizare atractiva;
- Bonusuri in functie de performanta;

Cerinte job:
Permis categoria B;
Seriozitate si implicare in munca desfasurata;
Dorinta de a invata.

Descrierea companiei
Societate comerciala cu capital privat 100% specializata in oferirea de servicii si produse specifice domeniului hidraulic, pneumatic si industrial. In gama noastra de produse oferite se numara furtunurile hidraulice, industriale si pneumatice; robineti industriali si pneumatici; accesorii pentru furtunuri hidraulice, pneumatice si industriale.

Pentru mai multe detalii nu ezita sa ne contactezi la numarul de telefon: 0754/216463.

Mesaj

Anonim

Anuleaza
173
ID: 1816999

Anonim
ID: 1816999
173