Germania munca fabrica pasta de dinti
Botosani, Botosani
12-05-2017

Sunt binevenite atat persoanele cu, cat si fara experienta, calificare si cunostinte de limbi straine.
La fabrica de ambalat pasta de dinti in Germania.
AVANTAJE
- Plecari foarte rapide
- Contract individual de munca cu posibilitate de prelungire
- Castiguri de 1500 Euro/ luna + ore suplimentare platite (atunci cand este nevoie)
- Sunt acceptate si cuplurile
- Nu se solicita cunoasterea unei limbi straine
- Nu este nevoie de experienta sau calificare
- Cazare asigurata

Descrierea jobului
• Sarcini:Ambalat produsele si pus in cutiute,facut curat la locul de munca
• Nationalitati acceptate: romana, moldoveneasca (cu cetatenie romana)
• ore suplimentare se platesc separat
• 2 zi libere/ saptamana

Pentru mai multe detalii ne gasiti la nr de tel 0720307419 . Luni pana Vineri 9-17

Mesaj

Anonim

Anuleaza
165
ID: 1765263

Anonim
ID: 1765263
165