Securitas -angajeaza agenti de securitate-Baia Mare
Maramures, BAIA MARE
23-03-2017

SECURITAS ROMANIA, companie multinationala, este in cautare de Agenti de Securitate pentru BAIA MARE.

Responsabilitati:
Activitati de paza si patrulare .

Cerinte:
Studii medii – liceul,
Atestat / Certificat agent securitate/paza, - angajam si persoane fara calificare
Domiciliul in BAIA MARE;
Atentie/ vigilenta, spirit de observatie, rapiditate in actiuni si in transmiterea informatiilor,
Disponibilitatea de a lucra in ture.
Beneficii:
PACHET SALARIAL ATRACTIV
Garantam plata sporurilor pentru zilele de sarbatoare 100%;
75% ore suplimentare;
25% ore de noapte; spor de weekend,
Posibilitate de dezvoltare a unei cariere pe termen lung,
Angajam si persoane fara calificare. Oferim pregatire/ calificare gratuita pentru angajatii societatii!
SECURITAS ROMANIA recunoaste si rasplateste performanta angajatil

Mesaj

Anonim

Anuleaza
139
ID: 1752461

Anonim
ID: 1752461
139