Tabita Tour angajeaza AGENT TRANSPORT EXTERN pentru Agentia Vatra Dornei
Suceava, Suceava
08-05-2017
Pret1.065 Lei

ACTIVITATI SI SARCINI AFERENTE:

-Rezervare/vanzare bilete de autocar pe rutele interne aferente agentiei si cursele externe;
-Preluare/verificare/expediere colete;
-Incasare bani pentru biletele vandute si coletele expediate;
-Intocmirea zilnica a registrului de casa si depunere bani la banca;
-Vanzare pachete turistice Filadelfia GO si Ruefa Escape Travel;
-Vanzare bilete de avion low cost si curse de linie;
-Relationare clienti;

RESPONSABILITATI:

-Relationarea optima cu departamentele implicate in activitatea agentiei Vatra Dornei;
-Veridicitatea documentelor intocmite aferente activitatii agentiei in care isi desfasoara activitatea;
-Relationarea optima cu clientii TABITA TOUR;

PROGRAMUL DE LUCRU

-Luni-Vineri: 8 ore

SPECIFICATIILE POSTULUI:

-Nivel de studii medii sau superioare
-Experienta minima necesara minim 6 luni pe un post similar.

CUNOSTINTE DE BAZA NECESARE OCUPARII POSTULUI:

-Operare PC - nivel mediu
-Permis categoria B (MINIM 1 AN)

APTITUDINI NECESARE:

-Persoana integra, punctuala si organizata
-Bune abiliati de comunicare s relationare
-Responsabila si atenta la detalii
-Pasionata de vanzari

OFERIM:
Salariu
Bonuri de masa dupa 3 luni
Bonusuri din vanzari

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita Cv-ul pe adresa de e-mail recrutare@filadelfia-tur.ro cu mentiunea ”AGENT TRANSPORT EXTERN - VATRA DORNEI” sau sa ne contacteze la numarul 0746.018.113

Mesaj

Anonim

Anuleaza
187
ID: 1764135

Anonim
ID: 1764135
187