Angajam Agent de Vanzari in Cluj
Bucuresti - Ilfov, Cluj-Napoca
20-10-2017
  • Oferit de Persoana fizica

Candidatul ideal
- Studii medii
- Cunostinte in domeniul comertului
- Persoana comunicativa, cu abilitati de analiza si organizare
- Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului
- Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti pe zona alocata
- Prospectarea pietei si promovarea produselor companiei
- Negocierea conditiilor de livrare, modalitatilor de plata, termenelor de livrare si de plata, respectand procedurile firmei;
- Analizarea cerintelor clientilor si acordarea consultantei privind caracteristicile produselor si conditiilor

Beneficii:
-Venituri motivante, masina si telefon de serviciu
-Mediu de lucru profesionist
-Posibilitati reale de afirmare si avansare in cadrul companiei

Mesaj

Utilizatorul 374

0751262126
Suna Trimite SMS Anuleaza
216
ID: 1815666

ID: 1815666
216