Angajam Agent Vanzari
Valcea, Ramnicu Valcea
26-08-2020
  • Oferit de Persoana fizica
  • Mobilitatea postului Necesita deplasari
  • Nivel studii Calificat

VeroTherm SRL, din Ramnicu Valcea angajeaza Agent de vanzari cu experienta i n domeniul vanzarilor de minim 2 ani pentru fabrica de polistiren, adezivi si mortare uscate din Ramnicul Valcea.

CANDIDATUL IDEAL:
* experienta in vanzari - au prioritate candidatii care au mai lucrat in domeniul vanzarilor de materiale de constructii;
* entuziast, activ, persuasiv;
* abilitatea dobandirii cunostintelor tehnice legate de produse in cel mai scurt timp si capacitatea de le pune in practica la solicitarea clientilor;
* excelente abilitati de comunicare, relationare si negociere;
* cunostinte utilizare internet (e-mail), modalitati de documentare si comunicare in mediul online;
* candidatii cu portofoliu propriu de clienti au prioritate;

RESPONSABILITATI:
* studiaza piata de constructii din zona alocata, atat din persectiva concurentei cat si din perspectiva potentialilor clienti;
* contacteaza in permanenta clienti noi, mentine si dezvolta clientii din portofoliul propriu de materiale de constructii;
* stabileste intalniri, construieste, prezinta si negociază oferta adaptata nevoilor identificate, urmarind livrarea comenzilor si incasarea platilor;
* noteaza si transmite comenzi noi fabricii;
* se adapteaza sistemului de distributie si cerintelor clientilor vechi si noi;
*Intocmeste rapoarte de vanzari periodice.

BENEFICII:
1. Excelent pachet salarial si de beneficii;
2. Bonusuri din vanzari conform vanzari si incasari;
3. Autoturism si telefon de serviciu;
4. Oportunitatea dezvoltarii carierei intr-o companie serioasa, solida si de succes;.

Mesaj

Polistiren VeroTherm

Anuleaza
580
ID: 2011702

Vezi toate anunturile

ID: 2011702
580