Angajam Alpinisti Utilitari cu experienta
Bucuresti - Ilfov, Bucuresti
01-08-2023
  • Mobilitatea postului Necesita deplasari
  • Nivel studii Calificat

Kreativ Alpin, una dintre companiile de renume din domeniu, angajeaza 2 alpinisti utilitari. Activitatea se desfasoara preponderent in domeniul industrial, de aceea este necesara experienta de lucru minim 2 ani si certificare de alpinism utilitar la nivel national sau IRATA!
Cerinte:
· Disponibilitatea deplasarii in tara este obligatorie;
· Apt din punct de vedere fizic si medical;
· Cazier judiciar curat;
· Permisul de conducere reprezinta un avantaj;

Responsabilități:
· Seriozitate in munca, implicare si respect fata de echipa;
· Respecatarea regulamentului intern;
· Respectarea programului de munca;
· Folosirea accesului în coardă (adică două corzi ancorate independent) pentru a ajunge în sigurantă si a lucra eficient in locuri situate la înăltime sau cu acces dificil;
· Respectarea normelor de siguranta si sanatate in munca;
· Intretinerea echipamentului de lucru si a echipamentului individual de protectie...etc;

Beneficii:
· Echipament de protectie individuala;
· Echipament pentru lucru la inaltime;
· Se ofera transport, cazare si diurna pentru deplasarile in tara;
· Se ofera contracte de munca pe perioada nedeterminata;
· Programul de lucru este luni - vineri 08:00 -17:00;
. Bonuri de masa
· Acordare de zile libere conform sarbatorilor legale;
· Acordare concediu legal 21 zile / an;
· Contract individual de munca inregistrat cu suma neta exacta ce va fi negociata in baza interviului;
· Prime de sarbatori si bonusuri de performanta;.

Mesaj

Utilizatorul 28032

Anuleaza
119
ID: 2057930

Vezi toate anunturile
ID: 2057930
119