Angajam Contabil senior
Bucuresti - Ilfov, Bucuresti
30-10-2020

NESPECIFICAT

  • Oferit de Persoana fizica
  • Mobilitatea postului Locatie stabila

Cerințe:
- Studii superioare cu experință de minim 3 ani în pozitia de contabil;
- Necesara experienta intr-o firma de contabilitate;
- Cunostinte PC: MSOffice (Word, Excel), soft-uri de Contabilitate. Constituie avantaj cunoasterea soft-ului- SAGA;
- Abilitati de comunicare si relationare;
- Persoana organizata, capacitate de analiza si sinteza.

Responsabilități:
- Înregistrarea documentelor contabile;
- Întocmirea balantelor, declarațiilor și a bilanturilor;
- Verificarea înregistrărilor, plăților, scadențelor, etc.;
- Verifica si/sau efectueaza inchiderea conturilor de venituri, cheltuieli si TVA, regleaza dupa caz balantele de verificare lunare;

Beneficii:
-Salariu motivant;
-Dezvoltarea competentelor profesionale;

Date de contact:
- Office.amiexpert@gmail.com
- 0720957036

Adresa:
- Bucuresti, sector 5.

Mesaj

Violeta Batrinu

0720957036
Suna Trimite SMS Anuleaza
726
ID: 2013377

Vezi toate anunturile

ID: 2013377
726