Angajam inginer electrician cu experienta
Prahova, Ploiesti
13-01-2021

NESPECIFICAT

  • Oferit de Persoana fizica
  • Mobilitatea postului Necesita deplasari
  • Nivel studii Absolvent

Societatea SC. Turboenergy Power.SRL angajeaza inginer electrician cu experienta.
Responsabilităţi:
• Intocmeste proiectele in toate fazele conform cerintelor in domeniul electric/energetic
• Realizare scheme de control, scheme de interfata si schimburi de semnale intre echipamente
• Realizeaza caiete de sarcini, fise tehnice si memorii tehnice pentru echipamente si lucrari de instalatii electrice
• Cunoaste cerintele normativelor si standardelor aplicabile domeniului energetic
• Stabileste solutii tehnice in concordanta cu normativele electrice in vigoare; urmareste sa se incadreze in bugetul proiectului prin solutia optima oferita
• Participa la activitati de punere in functiune si supervizare lucrari de executie
Cerinţe:
• Studii superioare tehnice – profil electric
• Experienţă minim 3 ani într-un post de coordonator tehnic
• Cunoştinţe bune de operare Microsoft Office
• Cunoaşterea limbii engleze constituie un avantaj
• Persoană cu bune abilităţi de planificare, organizare şi comunicare
• Persoană foarte bine organizată, meticuloasă, responsabila de respectarea termenelor şi încadrarea în bugete.
• Disponibilitate pentru program prelungit, flexibil.
• Disponibilitate pentru deplasari pe teritoriul Romaniei
Ce oferim:
• Salariu atractiv
• Suport pentru instruire si dezvoltare profesionala
• Un mediu de lucru dinamic, profesionist, in care dezvoltarea personala este incurajata
Persoana de contact: Stefania Ionita
Tel: 0 746222295.

Telefon

Mesaj

Ionita Stefania

0746222295
Suna Trimite SMS Anuleaza
380
ID: 2014916

Vezi toate anunturile
07xx - AFISEAZA
Salveaza anuntul Raporteaza anuntul

ID: 2014916
380
Raporteaza

Anunturile utilizatorului Ionita Stefania

Anunturile similare