Sfaturi pentru a vinde in siguranta
in vremea COVID-19.Afla mai multe.
Angajam inginer entry level specializare tehnica/chimie
Bucuresti - Ilfov , Bucuresti
06-11-2020

salariu 500 - 600 Euro

Negociabil

  • Mobilitatea postului Locatie stabila
  • Nivel studii Absolvent
  • Oferit Persoana fizica

Dorim sa ne marim echipa de profesionisti, astfel incat punem la dispozitie un post de inginer in domeniile:
- chimie
Descrierea postului
- Gestionare activitate tehnica constructii/instalatii pentru constructii, obtinere avize tehnice, de functionare;
- Gestionarea relatiei cu institutiile statului, respectiv Primarie, ISC, ISU si furnizorii de servicii
- Activitatea este de birou si se desfasoara la sediul firmei;
Cerinte
- absolvent studii superioare de lunga durata in domeniu;
- cunostinte Office (Word, Excel), Autocad(optional);
- cunostinte teoretice de specialitate;
Candidata/ul ideală/l trebuie să aibă următoarele aptitudini:
• Vârsta între 22 şi 30 ani;
• Cunoaşterea limbii franceze şi/sau engleză (nivel mediu conversaţie);
• Capacitatea de a acumula rapid noi cunoştinţe;
• Abilitatea în a-si coordona activitatea impreuna cu persoanele cu care va lucra în echipă;
• Nivel bun de comunicare;
• Capacitate de a organiza, programa şi desfăşura cu energie activitatea zilnică;
• Gestionarea cu maximă eficienţă a timpului de lucru;
Iniţial se va încheia un contract de muncă pe termen de 3 luni, după care se va face contract pe durată nedeterminată.
Salariul pentru inceput este de 500-600 euro, program normal de lucru.

Telefon

Mesaj

Liviu Jugan

Anuleaza
95
ID: 2013549

Liviu Jugan
Vezi toate anunturile
Trimite mesaj Salveaza anuntul Raporteaza anuntul

Anunturile similare

Liviu Jugan

ID: 2013549
95
Raporteaza
info-part-section

Mica Publicitate.ro iti ofera posibilitatea de a publica anunturi gratuite pentru orasul tau si imprejurimile sale. Vei gasi usor pe Mica Publicitate.ro anunturi gratuite interesante din Bucuresti, Ilfov si alte orase din tara si vei putea intra usor in legatura cu cei care le-au publicat. Pe Mica Publicitate.ro te asteapta locuri de munca, apartamente si camere de inchiriat, masini second-hand si telefoane mobile la preturi mici. Daca vrei sa vinzi ceva vei putea adauga foarte usor anunturi gratuite. Daca vrei sa cumperi ceva aici vei putea gasi produsele care te intereseaza la preturi mai mici decat in orice magazin. Toate aceste anunturi se publica gratuit si fara sa ai nevoie de crearea unui cont de utilizator.

Anunturi pe judete:

Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Bucuresti - Ilfov Buzau Calarasi Caras-Severin Cluj Constanta Covasna Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Harghita Hunedoara Ialomita Iasi Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Valcea Vaslui Vrancea

Cautari frecvente:

Dacia Vand maimute capucin Strung Rulota Motocultor Reparatii injectoare Diagnoza auto Aro Tractor Matrimoniale telegraf A Teren Petarde Apartament Bmw Remorca Casa Raba Opel astra Maimute capucin