Angajam inginer entry level specializare tehnica/chimie
Bucuresti - Ilfov, Bucuresti
06-11-2020
  • Oferit de Persoana fizica
  • Mobilitatea postului Locatie stabila
  • Nivel studii Absolvent

Dorim sa ne marim echipa de profesionisti, astfel incat punem la dispozitie un post de inginer in domeniile:
- chimie
Descrierea postului
- Gestionare activitate tehnica constructii/instalatii pentru constructii, obtinere avize tehnice, de functionare;
- Gestionarea relatiei cu institutiile statului, respectiv Primarie, ISC, ISU si furnizorii de servicii
- Activitatea este de birou si se desfasoara la sediul firmei;
Cerinte
- absolvent studii superioare de lunga durata in domeniu;
- cunostinte Office (Word, Excel), Autocad(optional);
- cunostinte teoretice de specialitate;
Candidata/ul ideală/l trebuie să aibă următoarele aptitudini:
• Vârsta între 22 şi 30 ani;
• Cunoaşterea limbii franceze şi/sau engleză (nivel mediu conversaţie);
• Capacitatea de a acumula rapid noi cunoştinţe;
• Abilitatea în a-si coordona activitatea impreuna cu persoanele cu care va lucra în echipă;
• Nivel bun de comunicare;
• Capacitate de a organiza, programa şi desfăşura cu energie activitatea zilnică;
• Gestionarea cu maximă eficienţă a timpului de lucru;
Iniţial se va încheia un contract de muncă pe termen de 3 luni, după care se va face contract pe durată nedeterminată.
Salariul pentru inceput este de 500-600 euro, program normal de lucru.

Mesaj

Liviu Jugan

Anuleaza
333
ID: 2013549

Liviu Jugan
Vezi toate anunturile

Liviu Jugan

ID: 2013549
333