Angajam muncitor confectii metalice
Ilfov, Domnesti
14-09-2021
  • Mobilitatea postului Locatie stabila
  • Nivel studii Necalificat

Fabrica confectii mobilier din inox pentru industria alimentara, angajam MUNCITOR
Responsabilitatile principale ale postului:
-finisare si slefuire mobilier metalic din inox
-debitare teava si profile din inox
-lucrul cu polizor unghiular (flex), bormasina, masini de slefuit
Cerinte post:
- cunostinte elementare de algebra si geometrie (tabla inmultirii , transformari din m, cm in mm, cunoasterea formelor geometrice)
- experienta in domeniu si permisul de conducere ( categoria B ) constituie un avantaj
- se cer abilitati tehnice, punctualitate si seriozitate
Alte detalii:
Activitatea se va desfasura in hala de productie moderna, in comuna Domnesti, jud. Ilfov.
Program: Luni-Vineri, 8.00-16.30 (30 min pauza de masa).
Contract de munca cu norma intreaga, pe perioada nedeterminata.
Salariul se negociaza in functie de competentele profesionale.
Decontare transport pe o raza de 30 km.

Mesaj

FD FIRMEX SRL

0723161885
Suna Trimite SMS Anuleaza
302
ID: 2023199

Vezi toate anunturile
ID: 2023199
302