Angajam muncitori in rigips 2700 euro Austria
Sibiu, Sibiu
31-03-2022
  • Oferit de Persoana fizica
  • Mobilitatea postului Necesita deplasari
  • Nivel studii Calificat

Angajam muncitori in rigips, 2700 euro, ROG SERIOZITATE!
Permisul de conducere categoria B reprezintă un avantaj  dar nu este obligatoriu. Experiență de minim de 2 ani în domeniu.

Condiții:

-Program de lucru full-time
-Contract de munca in Romania cu deplasare in Austria
-Proiect pe termen lung

-Cazarea contra cost
-Transportul casa-munca asigurat
-Asigurare medicala
-Banii de concediu

-Asistenta in solicitarea recuperarilor de taxe
-Salariu motivant 2700 de euro brut plus alte benefici

Responsabilități:

•Activitatea se desfasoara in orasul Graz - Austria

•Montarea peretilor despartitori si a tavanului folosindu-va de profilul de lemn  si de cel de metal.
•Placarea peretilor de gips-carton
•Efectuarea sarcinilor conform planului tehnic
•Va cerem experienta in domeniu si responsabilitate!

Pentru mai multe detalii puteti suna sau scrie pe Whatsapp la numarul de telefon

0744586699

Nu se necesită  Cv-ul sau scrisoare de intentie!.

Mesaj

Utilizatorul 21391

0744 586 699
Suna Trimite SMS Anuleaza
172
ID: 2033049

Vezi toate anunturile
ID: 2033049
172