Angajam Secretara si Manager
Bucuresti - Ilfov, Bucuresti
29-05-2020

NESPECIFICAT

  • Oferit de Persoana fizica
  • Mobilitatea postului Necesita deplasari
  • Nivel studii Absolvent

Scoala de soferi Cata Grup este un exemplu de seriozitate in domeniul scolilor de pilotaj. Cu o experienta de mai bine de un deceniu, scoala de soferi Cata Grup a reusit sa se impuna prin echipa sa de profesionisti oferind servicii de inalta calitate cursantilor sai.
Vino sa faci parte din echipa noastra!
Angajam personal pentru posturile de secretara si manager, zona CDI Sos.Electronicii, Diham si 1 Mai!
Candidatul ideal:
- persoana organizata, comunicativa, care invata usor
- abilitati de lucru in echipa
- atentie distributiva
- abilitati de operare calculator
- minim 5 ani vechime a permisului de conducere constituie un avantaj
-minim bacalaureatul, constituie un avantaj absolvirea facultatii de drept
Responsabilitati
- inregistrarea, administrarea si arhivarea documentelor, primirea si distribuirea corespondentei (prin posta, electronic)
- primirea si inscrierea elevilor
- preluarea apelurilor telefonice
- elaborarea si redactarea diverselor documente si situatii cerute de management;
- asigurarea suportului administrativ
- operarea cu echipamentele de birou (fax, copiator, calculator);
- realizarea comenzilor de rechizite si birotica;
- stabilirea si pastrarea contactului cu furnizorii de servicii (Internet, asistenta IT, service pentru imprimanta/copiator);
Activitatea se desfasoara in Sectoarele 1,2 si 3.
Pentru informatii suplimentare apelati 0760.059.311 sau 0764.116.480
Asteptam CV-urile dvs pe adresa de mail: gabriela.marin@grupcdi.ro.

Mesaj

Gabriela Marin

0760057311
Suna Trimite SMS Anuleaza
596
ID: 2008063

Vezi toate anunturile

ID: 2008063
596