Angajam tinchigiu vopsitor auto
Dambovita, Ulmi
01-11-2022

NESPECIFICAT

  • Mobilitatea postului Locatie stabila
  • Nivel studii Calificat

Suntem o companie romaneasca - dealer IVECO, cu experienta de peste 30 de ani in vanzarea de camioane si asigurarea serviciilor de reparatii si mentenanta a vehiculelor de la 3,5 tone pana la camioane de mare tonaj de peste 40 de tone.

Responsabilitati:

• stabilirea lucrarilor de vopsire a autovehiculelor,
• pregatirea caroseriei, suprafetelor si a materialelor in vederea vopsirii,
• executarea lucrarilor de vopsire,
• executarea lucrarilor de retusare a suprafetelor vopsite,
• aplicarea tratamentelor speciale ulterioare procesului de vopsire.
• executia lucrarilor de reparatii repartizate de catre superiorul direct, la standardele de calitate impuse
• utilizarea corespunzatoarea a tuturor uneletelor care ii sunt puse la dispozitie de service
etc.

Dacă doriți să obțineți mai multe detalii despre posturile vacante și condițiile salariale oferite, vă invităm să ne contactați.

Mesaj

Utilizatorul 24597

0745349025
Suna Trimite SMS Anuleaza
113
ID: 2043247

Vezi toate anunturile
ID: 2043247
113