Angajam sofer distributie apa - Bacau
Braila, BRAILA
21-06-2017
Pret
  • Oferit de Persoana fizica

Candidatul ideal

Un angajat bun se cunoaste dupa valorile sale. Daca seriozitatea, loialitatea, pasiunea si profesionalismul sunt printre valorile tale si iti doresti sa te dezvolti, alatura-te echipei La Fantana din Bacau
Trebuie sa ai:
- studii medii (specializare tehnica reprezinta un avantaj);
- experienta pe o pozitie similara (reprezinta un avantaj);
- permis de conducere categoria B (fara incidente majore);
- capacitate de invatare rapida;
- capacitate de a lucra atat in echipa cat si individual;
- prezenta agreabila.

Ne dorim sa fii:
- ordonat;
- dinamic;
- cu initiativa si spirit de echipa;
- amabil cu clientii.

Descrierea jobului

Te vei ocupa de:
- rezolvarea solicitarilor venite din partea clientilor privind actiunile de service sau igienizare;
- instalarea purificatoarelor de apa in locatia specificata de client;
- incasarea contravalorii actiunilor de service sau igienizare efectuate.

Iar noi iti oferim:
- salariu fix;
- bonuri de masa;
- sistem de bonusare competitiv;
- training platit de companie;
- sansa de a lucra intr-o companie lider de piata;
- posibilitati de avansare.

Telefon

Mesaj

Anonim

Anuleaza
165
ID: 1776758

Anonim
Salveaza anuntul Raporteaza anuntul
ID: 1776758
165
Raporteaza

Anunturile similare