Angajam sofer operator GPL - buzau
Buzau, buzau
19-04-2017
Pret
  • Oferit de Persoana fizica

Candidatul ideal
Cunostinte privind:
Legislatia in transporturi , ADR, reparatii si intretinere auto, metrologie GPL
Certificat atestat profesional pt conducerea auto cu MTMA peste 7.5 tone si transporturi agabaritice
Certificat ADR pt transportul marfurilor periculoase in cisterne
Apt medical pentru transportul de marfa periculoasa
Apt psihologic pentru transport marfa periculoasa
Cazier judiciar fara antecedente
Lipsa antecedente privind conducerea sub influenta bauturilor alcoolice sau accidente grave de circulatie in ultimii 3 ani
Experienta practica recenta si relevanta de minim 3 ani lucru pe autovehicule de acelasi tip/tonaj cu autovehiculele pe care va lucra sau la transportul de marfa periculoasa
Descrierea jobului
Conduce autocisterna si livreaza GPL, benzina, motorina clientilor
Transportul si distributia de motorina, benzina, GPL
Intocmeste documente de vanzare
Participa la operatiunile de incarcare ale autocisternei
Efectueaza controlul si intretinerea zilnica a autocisternei

Mesaj

Anonim

Anuleaza
70
ID: 1759109

Anonim
ID: 1759109
70