ANGAJARE INGINER OFERTAREDECONTARE LUCRARI DE CONSTRUCTII CIVILE
Bucuresti - Ilfov, Chitila
20-07-2021
  • Mobilitatea postului Locatie stabila
  • Nivel studii Necalificat
  • Nivel studii Calificat
  • Nivel studii Student
  • Nivel studii Absolvent

Candidatul ideal
• Studii medii sau superioare tehnice, profil constructii civile/instalatii;
• Experienta minim 5 ani - inginer ofertare - decontare (in lucrari ce vizeaza constructii civile si industriale)
• Atentie la detalii, spirit de initiativa, auto-organizare;
• Capacitate de analiza si sinteza, abilitati de lucru cu cifrele;
• Cunostinte: Windev, SICAP, MS Office;
• Atitudine pozitiva si spirit analitic;
• Seriozitate, responsabilitate, dinamism.
Descrierea jobului
• Analizarea ofertelor aparute pe SEAP si descarcarea ofertelor la care se hotaraste participarea;
• Stabilirea strategiei pentru intocmirea documentatiei de prezentare a ofertei, tinand cont de cerinte;
• Participarea, impreuna cu echipa, la finalizarea documentatiei pentru licitatie, elaborarea dosarului de licitatie si predarea/depunerea acestuia, in conditii si la termenele prevazute, la sediul autoritatii contractante sau pe SEAP, pentru participarea la licitaţii;
• Intocmirea situatiilor de lucrari (devize, centralizatoare, analiza de pret, etc.)
• Verificarea situatiilor de lucrari intocmite de subcontractori in baza cantitatilor de lucrari real executate si confirmate de Responsabilul de proiect si a preturilor unitare negociate;
• Intocmeste situatiile de plata lunare cu Beneficiarul, in baza cantitatilor de lucrari real executate confirmate sau intocmite de catre Responsabilul de proiect si a preturilor unitare negociate cu Beneficiarul, in vederea emiterii facturilor si a platilor aferente;
• Intocmirea graficului de executie a lucrarilor;
• Intocmirea graficului de plati.
Salariu lunar initial 4500 lei (net). Program de luni pana vineri 8 ore pe zi. Sediul societatii se afla in orasul Chitila (asiguram transport).
Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati la numarul de telefon 0720 017 441.

Telefon

Mesaj

Utilizatorul 17837

0720017441
Suna Trimite SMS Anuleaza
301
ID: 2021171

Vezi toate anunturile
07xx - AFISEAZA
Salveaza anuntul Raporteaza anuntul
ID: 2021171
301
Raporteaza

Anunturile similare