Angajare Menajera 2 cabane POIANA BRASOV
Brasov, Brasov
09-10-2019
  • Oferit de Persoana fizica
  • Mobilitatea postului Locatie stabila

Avem posibilitate de a oferi cazare.Cele 2 cabane se afla in POIANA BRASOV.

Candidatul ideal:

-sa asigure igiena si curatenia zilnica a fatadei celor 2 cabane, camerelor, holurilor, toaletelor, casa scarilor, a curtii interioare si foisorului .
-raspunde de lenjeria si prosoapele pe care le are in gestiune.
-spalat, calcat lenjerie si prosoape
-foloseste cu atentie detergentul si solutiile dezinfectante conform diluatiei pentru bai, gresie, faianta, chiuvete, pardoseala si mocheta.
-raspunde de starea si pastrarea maturilor, carpelor, ustensilelor pentru curatenie pe care le are in dotare.
-verifica si raspunde de inventarul pentru fiecare camera la plecarea turistului.
-uda si intretine cu atentie florile din dotarea cabanelor si din incinta acestuia.

Cerinte:

-Seriozitate, punctualitate.

Responsabilitati/ Beneficii:

-Program 8 h/zi
-Concediu: 20 zile lucratoare/ an
-Posibilitate cazare.

Mesaj

Utilizatorul 7451

0730392913
Suna Trimite SMS Anuleaza
212
ID: 1998238

Vezi toate anunturile
ID: 1998238
212