Angajari Urgente Curieri Germania Locuri de munca disponibile
Bucuresti - Ilfov, Bucuresti
04-10-2022
  • Mobilitatea postului Necesita deplasari
  • Nivel studii Necalificat

Angajăm URGENT curieri în următoarele orase:

Nittenau - Stuttgart - München -
Moosburg - Augsburg - Meßkirch - Giengen - Freiburg!

Descrierea jobului:
• Livrarea coletelor in conditii de siguranta pe un traseu prestabilit zilnic prin GPS
• Asigura integritatea coletelor transportate si raspunde de acestea
• Respecta regulile de utilizare a autovehiculului si legislatia auto in vigoare
• Program de lucru 8,5-9,5 h/zi de luni pana vineri și aproximativ 2 sâmbete / luna în funcție de necesitate
• Soferii vor conduce autovehicule gen: VW T6, Mercedes-Benz Vito

Cerinte:
• Cazier judiciar si rutier fara antecedente
• Experienta de condus minim 2 ani (nu doar vechime)
• Aptitudini de organizare si orientare
• Cautam persoane flexibile si dinamice

Avantaje:
• Plata este de 13.50 €/ora brut
• plus 14 euro net diurna pe zi pentru respectarea programului de minim 8:02 ore de munca pe zi + 30 minute pauza
• Concediu platit (24 zile/an)
• Angajare in Germania
• Asigurare medicala (AOK)
• Echipament de lucru
• Bonus Craciun
• Bonus de performanta pana la 300€/luna/net
• Dupa 6 luni vechime in firma se mai primeste lunar 50 euro net
Dupa 18 luni vechime in firma se mai primeste lunar 100 euro net

Pentru detalii va rugam sa ne lăsați un mesaj in privat, sau mesaj pe WHATSAPP la numarul 0721357259
Te asteptam in echipa noastra!.

Mesaj

George Nicolae

0721357259
Suna Trimite SMS Anuleaza
223
ID: 2041564

Vezi toate anunturile

ID: 2041564
223