Angajam Operator Sala Jocuri de Noroc Electronist Contabil
Arges, Pitesti
18-12-2021
  • Mobilitatea postului Locatie stabila
  • Nivel studii Necalificat

Sala de Jocuri de Noroc - Angajam Operator Sala Jocuri, Electronist, Contabil in locatiile din Pitesti si Topoloveni.

• Salariu net (pentru cele 3 posturi) corespunzator cu experienta: 1800 – 4000 Lei
• Alte beneficii corespunzatoare postului respectiv

Ne puteti contacta la:
• Tel: 0723 328 228
• Email: dglvga@gmail.com (Va rog sa ne trimiteti CV – urile dvs la aceasta adresa de email)

DESCRIEREA PENTRU FIECARE POST (JOB)

*** Operator Sala Jocuri

Candidatul ideal:
• Persoana deschisa, punctuala, responsabila si organizata
• Absolvent de studii medii
• Aptitudini de comunicare excelente
• Atenție distributivă și atenție la detalii
• Seriozitate și spirit de echipă
• Disponibilitate pentru program de lucru în ture
• Experiența nu este obligatorie, însă constituie un avantaj

Descrierea jobului:
• Informarea clienților în legătură cu serviciile oferite și regulamentul de joc
• Efectuarea plăților către clienți
• Crearea și menținerea unui ambient plăcut pentru clienți

*** Electronist

• Cunostinte in intretinerea si repararea echipamentelor electrice si electronice
• Abilitati de organizare, bune abilitati de comunicare si de a lucra in echipa
• Permis de conducere

• Intretinerea, verificarea si repararea echipamentelor, citirea si interpretarea datelor inregistrate de echipamente
• Mutarea si instalarea echipamentelor ce apartin companiei
• Asigurarea de consultanta tehnica, in functie de solicitari

*** Contabil

• Contabil cu experienta in domeniul jocurilor de noroc

• Registru de casa, de banca
• Situatia incasarilor
• Emiterea dispozitiilor de plata, incasare
• Emiterea documentelor specifice activitatii din domeniul jocurilor de noroc

• Email: dglvga@gmail.com (Va rog sa ne trimiteti CV – urile dvs la acesta adresa).

Telefon

Mesaj

Samara New Trade SRL

0723328228
Suna Trimite SMS Anuleaza
363
ID: 2028706

07xx - AFISEAZA
Salveaza anuntul Raporteaza anuntul

Vezi toate anunturile
ID: 2028706
363
Raporteaza

Anunturile similare