Caui un job parttime Cautam Operatori Call Center pentru sondaje de opinie
Bucuresti - Ilfov, Bucuresti Sector 4
29-01-2019
  • Oferit de Persoana fizica
  • Mobilitatea postului Locatie stabila
  • Nivel studii Necalificat

CANDIDATUL IDEAL:

- persoana cu abilitati de comunicare
- disponibilitate minim 4 ore pe zi, pe perioada de desfasurare a proiectelor
- seriozitate, punctualitate, responsabilitate
- cunostinte operare PC

RESPONSABILITATI:

- Realizarea sondajelor de opinie prin telefon cu respectarea instructiunilor de realizare a proiectului

BENEFICII:

- program de lucru flexibil şi obţinerea unui venit corelat cu numărul de ore lucrate si chestionare realizate,
- posibilitatea de promovare
- training-uri de specialitate
- bonus in functie de numarul de chestionare realizate
- bonusuri de fidelitate

Va asteptam sa ne cunoastem si sa faceti parte din echipa noastra.
Telefon : 0770216123Raluca Coman.

Mesaj

Utilizatorul 5687

0770216123
Suna Trimite SMS Anuleaza
167
ID: 1954979

ID: 1954979
167