Firma de constructii angajeaza Inspector Resurse Umane
Arges, Pitesti
23-09-2022
  • Oferit de Persoana fizica
  • Mobilitatea postului Locatie stabila
  • Nivel studii Calificat

Cerinte obligatorii:
limba engleza nivel avansat
experienta pe un post similar

Responsabilitati:

Redactarea, intocmirea si actualizarea dosarelor personale (Contracte individuale de munca, adeverinte, acte aditionale, fise de post, acte de confidentialitate, decizii de incetare, suspendare, etc);
Informarea cu privire la modificarile legislative;
Intocmirea diverselor adeverinte solicitate de salariati (vechime, banca, primarie, etc) si diferitelor evidente de personal solicitate
Evidenta concediilor medicale, odihna si a altor tipuri de concedii;
Intocmirea pontajului lunar
Recrutare personal

Beneficii:

Salariu 3000-5000 lei
Transport
Masa pranz asigurata
Mediu de lucru placut si dinamic.

Mesaj

Utilizatorul 24029

0724365519
Suna Trimite SMS Anuleaza
347
ID: 2040880

Vezi toate anunturile
ID: 2040880
347