Firma de contabilitate angajeaza contabil
Bucuresti - Ilfov, Bucuresti
16-10-2019

NESPECIFICAT

  • Oferit de Persoana fizica
  • Mobilitatea postului Locatie stabila

Cerinte:
- absolvent de facultate cu profil de contabilitate sau absolvent de liceu economic cu experienta;
- cunostinte solide in domeniul contabilitatii;
- cunostinte word, excel, internet;
- seriozitate, disciplina, lucru in echipa.
Avantaje:
- cunostinte Saga;
- pentru studii superioare, absolvirea unui liceu economic;
- membru CECCAR.

Trimiteti CV la adresa: adriana.constantin@accesfinanciar.ro.

Descrierea jobului:
- preluare si procesare documente de la clienti;
- arhivarea documentelor;
- prelucrare informatii pana la obtinerea corecta a balantei si intocmirea bilantului si a situatiilor financiare;
- verificarea jurnalelor de vanzare/cumparare, situatii clienti/furnizori, banca, etc.;
- alte operatiuni si situatii solicitate in activitatea financiar-contabila;
- relatia cu clientii.

Beneficii:
- mediu de lucru stimulativ;
- in functie de rezultate se ofera tichete de masa, bonusuri si mariri salariale.

Mesaj

Utilizatorul 7483

0744558365
Suna Trimite SMS Anuleaza
574
ID: 1998557

Vezi toate anunturile
ID: 1998557
574