FIRMA GLOBAL PLAST ANGAJEAZA OPERATOR FACTURARE
Bucuresti - Ilfov, Pantelimon
10-08-2022
  • Mobilitatea postului Locatie stabila
  • Nivel studii Necalificat
  • Nivel studii Calificat
  • Nivel studii Absolvent

Candidatul Ideal
Recrutam un caracter frumos, intr-o persoana echilibrata, care sa isi doreasca sa lucreze intr-un mediu dinamic, profesional, cu sanse reale de a avansa in cariera.

Daca ai:

- minim un an de experienta in facturare, operare si introducere date;

- capacitatea de a duce la bun sfarsit lucrarile incepute;

- atentie la detalii si constiinciozitate;

- capacitatea de a te adapta,

Te asteptam cu drag in echipa noastra!

Descrierea jobului
Vei:

- verifica intocmirea corecta din punct de vedere fiscal a documentelor primare;

- intocmi rapoarte solicitate de catre departamentele de contabilitate si vanzari;

- introduce facturi de la furnzori in programul de gestiune;

- factura marfa catre clienti.

Ce pachet de beneficii iti oferim?

- Contract de munca pe perioada nedeterminata;

- Salariu motivant, dinamic;

- Tichete de masa;

- Oportunitati de avnasare bazate pe propriile rezultate;

- Telefon de serviciu;

- Laptop de serviciu;

- Program de lucru de Luni-Vineri, intre orele 08:30-17:30.

Descrierea companiei
Cu sediul principal in Bucuresti si avand filiale in Timisoara, Constanta, Iasi, Bacau si Cluj, Global Plast este unul dintre principalii importator si distribuitori al produselor de uz casnic din Romania si detine marcile proprii Zorex, Alabala, Papelino si magazinul on-line Gospodar Shop. Grupul exporta in peste 19 tari din UE precum si din afara acesteia.

TEL 0738846191.

Mesaj

Utilizatorul 23082

0738846191
Suna Trimite SMS Anuleaza
229
ID: 2038650

Vezi toate anunturile
ID: 2038650
229