Job Sef DepLogistică Satu Mare
Bucuresti - Ilfov, Bucuresti
11-06-2020

NESPECIFICAT

  • Oferit de Persoana fizica
  • Mobilitatea postului Locatie stabila
  • Nivel studii Calificat

Suntem în căutare de Șef Departament Logistică Depozit Farmaceutic în Satu Mare. Dacă vrei să faci parte din una dintre cele mai mari companii de pe piață, aplică acum!

Candidatul ideal:
● Studii superioare finalizate
● Cunoștințe pachetul Office
● Excelente abilități de comunicare și coordonare
● Experiență minim 2 ani în activitate de distribuție/depozitare
● Persoana analitică, minutioasa, atentă la detalii, deschisa schimbării

Descrierea jobului:
♦ Coordonеаză аctivitаtеа dеpozitului din punct dе vеdеrе administrаtiv
♦ Organizează și suprаveghеаză desfășurarea аctivității dе transport cu rеspеctаrеa tuturor actelor normative în vigoarе privind transportul mărfurilor
♦ Coordonеazа аctivitatеа de stabilire a rutelor de transport pentru a inlatura sau minimiza intarzierile la livrare/ aprovizionare si pentru a optimiza costurile de transport
♦ Analiza activității în depozit din punct de vedere al performanțelor, productivității, eficienței și implicit propunerea / implementarea unor măsuri de optimizare / eficientizare
♦ Oferă suport celorlalte departamente ale societății cu privire la aspecte de logistică, management al stocurilor, transport produse, achiziții

Beneficii:
♦ Pachet salarial extrem de avantajos
♦ Program de integrare într-o echipă tânără și dinamică
♦ Oportunitate pentru dezvoltarea profesională și actualizarea continuă a cunoștințelor

Pentru a aplica la ofertă sau pentru a solicita mai multe informații, va rugăm să completați formularul de înscriere sau să ne contactați direct prin consultantul nostru: Ungur Ana Maria, 0040723331937, anamaria@vplhealthcare.com.

Mesaj

VPL Healthcare

0371426422
Suna Trimite SMS Anuleaza
547
ID: 2009369

Vezi toate anunturile

ID: 2009369
547
Raporteaza

Anunturile utilizatorului VPL Healthcare