MPG BAU angajează Dulgheri RohBau cu experiență in Germania
Botosani, Botosani
28-07-2023

NESPECIFICAT

  • Domeniu Constructii-Instalatii

MPG BAU angajează Dulgheri RohBau cu experiență in Germania!
Descrierea jobului

Zona șantierelor este Bayern, Saarland, Baden-Württemberg si Hessen (München, Saarbrücken, Stuttgart si Frankfurt)
Programul de lucru in timpul săptămânii este de 9/10 ore, iar sâmbăta se lucrează doar 5 ore.

Se oferă
Salariu motivant, negociabil in funcție de experiență
Loc de muncă stabil, într-o companie internațională
Angajare oficială cu contract de muncă
Se oferă chirie si transport gratuit
Oferim documentele necesare pentru recuperare impozit, alocație etc.

Cerințe:
Experiență pe șantierele din Germania constituie avantaj
Cunoașterea limbii germane nu este necesara, însă constituie un avantaj
Seriozitate si respect
Capacitatea de a lucra ordonat si cu simt de răspundere.

Pentru mai multe detalii sunați la nr de telefon.

Mesaj

Utilizatorul 27314

Anuleaza
132
ID: 2057796

Vezi toate anunturile
ID: 2057796
132