Oferta de angajare: Analist Resurse Umane
Constanta, Constanta
20-10-2017
  • Oferit de Persoana fizica

Filadelfia Group , companie cu capital 100% romanesc, este marturia unei filosofii de business construita pe valori puternice, in centrul carora se afla clientii si angajatii proprii. Suntem o echipa sudata alcatuita din profesionisti si impreuna am reusit sa construim un brand puternic pe toate pietele de profil pe care activam si dezvoltam parteneriate solide cu toti colaboratorii nostrii. Daca crezi in tine , iar dezvoltarea este pentru tine un proces continuu si obiectivul tau profesional coincide cu asteptarile noastre , cu siguranta locul tau este alaturi de noi.

RESPONSABILITATI:

Recrutare de personal in vederea plasarii fortei de munca in strainatate

Gestionarea bazei de date a aplicantilor (mentinerea acesteia la zi)

Deplasarea la centrele de recrutare

CERINTE:

Studii superioare sau in curs de finalizare

Cunostinte solide in utilizarea pachetului microsoft Office(Excel, Word, power Point)

Capacitate de comunicare, relationare si rezistenta la stres

Bune abilitati de organizare, meticulozitate, atentie la detalii

Disponibilitate la deplasari si program prelungit

Oferim:

Pachet salarial atractiv si motivant

Conditii de munca deosebite

Dezvoltare profesionala

O echipa de profesionisti

Telefon

Mesaj

Anonim

Anuleaza
208
ID: 1815616

Anonim
Salveaza anuntul Raporteaza anuntul
ID: 1815616
208
Raporteaza

Anunturile similare