Societate comerciala angajeaza agent de vanzari
Bucuresti - Ilfov, Bucuresti
26-10-2017
  • Oferit de Persoana fizica

Candidatul ideal

Implicat, serios, punctual;
Capacitate de organizare si planificare a activitatii;
Orientare spre rezultate, initiativa, tenacitate;
Gandire pozitiva, optimism, incredere in fortele proprii;

Descrierea jobului

Agentul de vanzari pentru produse consumabile din hartie, detergenti profesionali si alte produse consumabile pentru curatenie, va trebui sa indeplineasca urmatoarele conditii:
Indeplinirea target-ului alocat;
Identificarea de noi clienti pentru companie si consolidarea relatiei cu clientii existenti;
Activitate de management si dezvoltare portofoliu clienti;
Intocmire/prezentare rapoarte activitate;
Gestionarea imaginii companiei, atat in interiorul cat si in exteriorul acesteia, conform politicilor companiei in acest sens;

Resurse alocate :
Salariu fix + bonus pentru depasire target vanzari/incasari, din fisa de obiectiv stabilita
Auto, telefon companie (pentru interes serviciu)
Perspectiva dezvoltare personala si profesionala.
Valabil pentru Bucuresti!

Mesaj

Utilizatorul 228

0755041914
Suna Trimite SMS Anuleaza
166
ID: 1817726

ID: 1817726
166