Societatea Turboenergy Power Chisinau Sucursala Targoviste angajeaza maistrus
Prahova, Ploiesti
24-06-2021

NESPECIFICAT

  • Oferit de Persoana fizica

Societatea Turboenergy Power Chisinau – Sucursala Targoviste angajeaza maistru/sef formatie mecanic

Responsabilitati:

• Imbunatatirea activitatii de mentenanta a echipamentelor prin monitorizarea, evaluarea si optimizarea starii tehnice a acestora;
• Raspunde de organizarea si desfasurarea activitatii formatiei de lucru pe care o conduce, in deplina securitate si pentru realizarea masurilor de buna functionare, exploatare si intretinere a utilajelor/ echipamentelor de lucru;
• Coordoneaza executarea lucrarilor de intretinere curenta, reparatii curente sau capitale si controleaza periodic sarcinile efectuate de salariatii din subordine, exploatarea corecta a utilajelor in scopul prevenirii eventualelor avarii accidentale;
• Repartizeaza lucrarile pentru fiecare salariat din formatia sa, supravegheaza executia lucrarilor;
• Cunoaste si citeste corect desenele de ansamblu si de executie pentru componentele mecanice ale echipamentelor;
• Cunoaste simbolizarea reperelor conform documentatiei, cum ar fi: rulmenti, etansari mecanice, garnituri, tevi, fiting-uri, organe de asamblare, etc.

Cerinte:

Experienta in domeniul industrial/rafinarie este de preferat;
Studii necesare: studii de specialitate (scoala de maistri; studii tehnice postliceale in specialitate);
Experienţa de lucru: cel puţin 5 ani vechime in specialitate;
Cunoasterea instructiunilor de lucru, cunoasterea procedurilor operationale cu aplicabilitate in sfera de activitate.
Abilitaţi/aptitudini:
- comunicare;
- lucrul in echipa;
- dorinţa de perfecţionare.
- persoană foarte bine organizată, meticuloasă, responsabila de respectarea termenelor;.

Telefon

Mesaj

Utilizatorul 17500

0746222295
Suna Trimite SMS Anuleaza
330
ID: 2020240

Vezi toate anunturile
07xx - AFISEAZA
Salveaza anuntul Raporteaza anuntul
ID: 2020240
330
Raporteaza

Anunturile similare