VFD022EL21A Convertizor VFDEL IN 1x230 VAC OUT 3x230 VAC 22 kW 11 A
Bucuresti - Ilfov, Bucuresti
Pret235 Euro
Negociabil
  • Oferit deCompanie
4D INDUSTRY AG SRL"Seria VFD-EL este o unitate compacta, multifunctionala;de noua generatie.
Seria VFD-EL are protectii de supratensiune, scurtcircuit.
VFD022EL21A specificatii:
Putere 2.2 KW
Curent nominal de iesire 11 A
Tensiune alimentare 1x230 VAC
Tensiune iesire 3x230 VAC
Frecventa de iesire: 0.1 ~ 600 Hz
Control tensiune/frecventa
Functie „Auto-torque boost” si de compensare a alunecarii
Supra-sarcina: 150% din curentul nominal (1 minut)
Setarea frecventei: din consola sau din potentiometru
4 intrari digitale PNP/NPN
Interfata seriala RS-485 cu protocol comunicatie Modbus(rata transfer de pana la 38400 bps)
Filtru de intrare EMI incorporat (230V 1 faza si 460V 3 faze)