Recruiter pentru agentie recrutare Craiova
Dolj, Craiova
29-03-2018

SC YSIIEA SRL cauta persoana pentru postul de recruiter al agentiei din Craiova.

Responsabilitati :
- identifica canalele de recrutare, concepe si posteaza anunturile pentru posturile vacante;
- contacteaza candidatii selectati;
- verifica documentele candidatilor si intocmeste dosarele acestora;
- preia apelurile telefonice și raspunde la emailuri;
- activitati de traducere
Cerinte:
- cunoștințe de limba engleză la nivel mediu/avansat,
- seriozitate, punctualitate si o buna capacitate de organizare
- capacitate de adaptare, rezistenta la stres si atentie la detalii
- experienta in domeniul recrutarii de personal,
- cunostințe operare PC (Word, Excel, PowerPoint)

Cei interesati sunt rugati sa trimita un CV in limba engleza la adresa de email ysiiea.ro@gmail
Informatii si detalii la telefon: 0725570322, 0724082270

Mesaj

Utilizatorul 71

0725570322
Suna Trimite SMS Anuleaza
453
ID: 1877341

ID: 1877341
453